KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14187502
nr 1418 7502
Joye Lindström
(1912-1985), Sverige
Oljemålning, Georg Lindström (f. 1912), Sverige. Signerad, "Don Jorge". Olja på pannå, 60x65cm, yttermått inklusive ram: 70x74cm
måndag 13 september 2021
kl 19:36:05
Joye Lindström
Läs mer om Joye Lindström